SZTAB nr 3687 26. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

1792
14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy..
14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie, nauczyciele i rodzice wraz z dyrektorem naszej szkoły, Panią Ewą Jabłońską postanowili bardziej aktywnie w tym roku uczestniczyć w tej szczytnej akcji. Ponad 40 wolontariuszy z puszkami, loteria w PZSO w Legionowie, występy utalentowanych uczniów – to tylko niektóre nasze działania. Zachęcamy do udziału w akcji, licytacji, czy światełku do nieba całą społeczność szkolną. W tym roku pomoc niesiemy neonantologii (noworodkom) i geriatrii (osobom starszym).

Oto kilka najważniejszych informacji dotyczących organizacji soboty (13.01.) i niedzieli (14.01). Wolontariusze odbierają puszki i identyfikatory w niedzielę 14 stycznia rano (8.00-9.30) w obecności opiekuna. Czas ich kwestowania i miejsce zależy tylko i wyłącznie od dobrej woli i chęci opiekuna. Najważniejsze, żeby puszki wróciły do szkoły (PZSO) przed godziną 18.00. W sobotę 13 stycznia od godziny 9.00 przygotowujemy stoisko z loterią (osoby chętne ze Szkolnego Koła Wolontariatu). Na przygotowanie szkoły przewidziana jest cała sobota - do godziny 18.00.

Próby sceniczne w sobotę 13.01. zaczną się ok. godz. 14.00 - z takim zastrzeżeniem, że na każdego solistę, czy mały zespół przewidziane jest 15 minut na scenie, dla zespołów 30 minut. Szczegółowy program jest jeszcze w przygotowaniu, jednak - blok tzw. szkolny z występami uczniów ze wszystkich współpracujących z szkół w niedzielę planowany jest na ok. 12.00. Wszelkie informacje będziemy umieszczać i przekazywać na bieżąco. Informacje uzyskaliśmy od p. Mariusza - Szefa Sztabu i ze strony internetowej PZSO http://wosplegionowo.wixsite.com/konopnicka

Jolanta Urbańska, Wacław Kobyliński, Kamila Prażnowska - Sinulingga