Osiągnięcia uczniów 2017/2018

Prezentacja: Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2017/2018

"Sukces to w dużej mierze kwestia wytrwania, gdy inni rezygnują."
Dnia 04 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej n1 w Legionowie odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2017/2018. W uroczystości wzięli udział: Zastępca Prezydenta Miasta Legionowo p. Piotr Zadrożny, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, p. Tomasz Talarski, Radna Miasta Legionowo p. Małgorzata Luzak, Dyrekcja SP1, nauczyciele, opiekunowie, uczniowie.

Wręczono nagrody, dyplomy uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach, projektach, zawodach, turniejach, działalności samorządowej, charytatywnej reprezentując szkołę w środowisku lokalnym, powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim, a także międzynarodowym.

Organizatorzy:p.Wacław Kobyliński, p. Katarzyna Schodowska, p. Małgorzata Stokarska, p. Michał Zalewski.

Oprawa plastyczna: Aneta Tarczyńska, Barbara Wasilewska, Aleksandra Witkowska

Obsługa sprzętu nagłaśniającego: p. Zbigniew Kamiński