Pomóżmy żyć normalnie po Irmie!

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Pedagodzy,
Szkolne Koło Wolontariatu bardzo serdecznie zaprasza Was do wsparcia naszej akcji Irma, która ma na celu pomóc poszkodowanym w kataklizmie, który we wrześniu dotknął Karaiby. Huragan spowodował zniszczenia na wielu wyspach, przez morze i deszcze zalane zostały: Barbados, Kuba, Haiti, Portoryko. Wiele domów oraz budynków użyteczności publicznej znikło z powierzchni Ziemi. Zginęły 263 osoby, wiele osób odniosło dotkliwe obrażenia, miliony osób zostało bez dachu nad głową, straty materialne szacowane są na 62 mld dolarów.
Akcję rozpoczynamy w środę 18 października, będzie ona trwała do soboty 21 października. Następnie zebrane dary przekażemy Caritas Polska.
Możecie przynosić:
● jedzenie długoterminowe ( wszystkie produkty);
● koce;
● namioty;
● latarki;
● środki czystości;
● środki opatrunkowe;
● zabawki;
● materiały edukacyjno – szkolne ( zeszyty, bloki rysunkowe, długopisy, kredki, ołówki,
papiery kolorowe, itp.);

Przyniesione rzeczy możecie oddawać Waszym Wychowawcom lub przynosić do Sali 47.
Nasi wolontariusze będą chodzić do klas i zbierać przyniesione przedmioty.

Z góry dziękujemy,