zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Pegaz w Szkole Podstawowej Nr 1/Fot. SP Nr 1

Pegaz w Szkole Podstawowej Nr 1

Data dodania: 12 października 2017

We wtorek (10 października) podczas inauguracji XV edycji programu Święto Drzewa, zorganizowanej na Polu Mokotowskim i w Bibliotece Narodowej w Warszawie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Legionowie została po raz kolejny wyróżniona Nagrodą Pegaza w konkursie Zbieraj makulaturę - ratuj konie za zebranie 15 ton 286 kilogramów makulatury w roku szkolnym 2016/2017.

Cofnij

Święto Drzewa to program Klubu Gaja będący aktywną edukacją społeczną o zmianach klimatycznych w kontekście ochrony drzew. Uczestnikami programu są najmłodsi, ich rodzice, dziadkowie, młodzież, samorządy lokalne, placówki oświatowe, firmy i inne. Organizatorom najważniejszych, najliczniejszych i najciekawszych realizacji zgłoszonych do konkursów Święta Drzewa (Czarodziejskie Drzewo, Zbieraj makulaturę- ratuj konie, Drzewo Roku) przyznawane są nagrody – podziękowanie za pracę i wyjątkowe zaangażowanie.

W imieniu Społeczności szkolnej, statuetkę Pegaza z rąk prezesa Klubu Gaja - Pana Jacka Bożka odebrali uczniowie z klasy 6c wraz z nauczycielkami przyrody i jednocześnie koordynatorkami programu – Anną Wojdyłą i Urszulą Mielniczuk.

Pegaz w Szkole Podstawowej Nr 1/Fot. SP Nr 1Pegaz w Szkole Podstawowej Nr 1/Fot. SP Nr 1