Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
wczoraj oficjalnie zamknąłem możliwość zgłaszania kandydatur przez Samorządy Klasowe do Rady Samorządu Uczniowskiego. W ostatni tydzień października zostaną przeprowadzone wybory w trybie tajnym, powszechnym i równym. 15 kandydatów z największą liczbą głosów wejdzie do Rady Samorządu Uczniowskiego.
Przypominam wszystkim, że Rada jest jedynie organem reprezentującym Samorząd, natomiast to Wy, moi mili uczniowie, jesteście Samorządem Uczniowskim i za pośrednictwem członków Rady możecie zgłaszać swoje potrzeby i dzielić się z nami swoimi pomysłami. W roku szkolnym 2017/2018 spotkania Rady Samorządu będą miały charakter otwarty, więc wszystkich zainteresowanych, tym o czym będziemy debatować, serdecznie na te spotkania zapraszam.
A teraz z przyjemnością pragnę poinformować, że kandydatami do Rady Samorządu Uczniowskiego są:

1. W klasach czwartych:
Oliwia Rosińska, Kacper Pańczuk, Zuzanna Płoska, Konrad Zaczek, Wiktoria Skibniewska, Filip Leszko, Izabela Dydycz, Iga Kamińska, Aleksandra Kołtek, Nadia Gondek.
2. W klasach piątych:
Amelia Cybula, Antoni Krzyżek, Adrianna Zabłocka, Wojtek Pawlak, Zuzia Jakubowska, Milena Krupko.
3. W klasach szóstych:
Bartłomiej Swiergal, Nicolas Szpejewski, Kajetan Łabęda, Piotr Orlikowski, Ada Kaczor, Mateusz Bobrowski, Adriana Kuc, Zuzanna Świderska.
4. W klasach siódmych:
Monika Murawska, Julia Gendas, Liliana Jezierska, Aleksandra Lewandowska, Emilia Trzcińska, Dominika Wiśniewska, Weronika Broniszewska, Oliwia Kieszek
5. W klasach drugich gimnazjum:
Kacper Łagoda, Ewa Lubowicka, Zuzanna Danielewska.
6. W klasach trzecich gimnazjum:
Alicja Gniadzik, Miłosz Sułowski, Karolina Suwara, Patrycja Chudzyńska.

Wszyscy Kandydaci mają prawo przypinać do tablic Samorządu Uczniowskiego oraz tablicy za salą 61 plakaty formatu A4 z informacjami o kandydacie czy streszczeniem swoich planów na działania w Radzie. Kandydaci od dnia dzisiejszego, aż do dnia poprzedzającego wybory mogą rozdawać innym uczniom ulotki wyborcze. Kandydaci, jeżeli mają zgodę nauczyciela (!!!) opiekującego się tablicą czy salą, mogą umieszczać swoje plakaty na innych tablicach czy drzwiach sal lekcyjnych. Wszystkim startującym w wyborach uczniom życzę powodzenia!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego,

Wacław Kobyliński.