Spotkanie autorskie z pisarzem i obrońcą zwierząt panem Tomem Justyniarskim

Dnia 27-10-2017r odbyło się spotkanie autorskie z pisarzem i obrońcą zwierząt panem Tomem Justyniarskim którego książka
zajęła I miejsce w rankingu MEN i została lekturą szkolną.

W ramach spotkania została przeprowadzona lekcja dla uczniów klas młodszych na temat:
- Co znaczy prawdziwie kochać zwierzęta?
- O przyjaźni chłopca i psa ze schroniska
- Co to jest przyjaźń – jak o nią dbać?
- Jak spełniać swoje marzenia?
- Jak pomagać zwierzętom?

Pan Tom na spotkaniu był ze swoim pieskiem.

Po spotkaniu była możliwość zakupu książki nowej lektury szkolnej jego autorstwa pt: „ Psie troski” wraz z autografem i dedykacją autora. Pan Tom Justyniarski ma na swoim koncie jeszcze inne książki swojego autorstwa : „Mój przyjaciel bocian”, „Kocia mama”, „Królowie życia”.
Książka „Psie Troski” wspiera także projekt MEN „Anioły ze szkoły” oraz ogólnopolską akcję „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”.
Bardzo Dziękujemy za pomoc w realizacji spotkania p. Katarzynie Płońskiej – przewodniczącej Rady Rodziców.
Organizator p. Katarzyna Schodowska