SZTAB nr 3687 26. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie, nauczyciele i rodzice wraz z dyrektorem naszej szkoły, Panią Ewą Jabłońską postanowili bardziej aktywnie w tym roku uczestniczyć w tej szczytnej akcji. Ponad 40 wolontariuszy z puszkami, loteria w PZSO w Legionowie, występy utalentowanych uczniów – to tylko niektóre nasze działania. Zachęcamy do udziału w akcji, licytacji, czy światełku do nieba całą społeczność szkolną. W tym roku pomoc niesiemy neonantologii (noworodkom) i geriatrii (osobom starszym).

Oto kilka najważniejszych informacji dotyczących organizacji soboty (13.01.) i niedzieli (14.01). Wolontariusze odbierają puszki i identyfikatory w niedzielę 14 stycznia rano (8.00-9.30) w obecności opiekuna. Czas ich kwestowania i miejsce zależy tylko i wyłącznie od dobrej woli i chęci opiekuna. Najważniejsze, żeby puszki wróciły do szkoły (PZSO) przed godziną 18.00. W sobotę 13 stycznia od godziny 9.00 przygotowujemy stoisko z loterią (osoby chętne ze Szkolnego Koła Wolontariatu). Na przygotowanie szkoły przewidziana jest cała sobota - do godziny 18.00.

Próby sceniczne w sobotę 13.01. zaczną się ok. godz. 14.00 - z takim zastrzeżeniem, że na każdego solistę, czy mały zespół przewidziane jest 15 minut na scenie, dla zespołów 30 minut. Szczegółowy program jest jeszcze w przygotowaniu, jednak - blok tzw. szkolny z występami uczniów ze wszystkich współpracujących z szkół w niedzielę planowany jest na ok. 12.00. Wszelkie informacje będziemy umieszczać i przekazywać na bieżąco. Informacje uzyskaliśmy od p. Mariusza - Szefa Sztabu i ze strony internetowej PZSO http://wosplegionowo.wixsite.com/konopnicka

Jolanta Urbańska, Wacław Kobyliński, Kamila Prażnowska - Sinulingga