Projekt „International communication and traveling abroad” Szkoła Językowa Regipio

W dniu 27.11.2018 w ramach zajęć projektowych z języka angielskiego „International communication and traveling abroad” gościliśmy Panią Reginę Szuszkiewicz ze szkoły językowej Regipio.
Pani Regina przyszła na zajęcia z walizką. Okazało się, że w drodze na lotnisko zgubiła paszport....
Ta sytuacja to scenka, którą rozpoczęliśmy nasze zajęcia. Uczniowie ćwiczyli proste zwroty angielskie używane w podróży, podczas poruszania się po mieście. Zaskoczeniem było to, iż część zajęć odbyła się na korytarzu. Rozłożyliśmy grę plenerową Discover the Town ze Szkoły Językowej Regipio i uczniowie, w sposób rzeczywisty poruszający się po mieście, ćwiczyli komunikowanie się w języku angielskim.
Szkole Językowej Regipio dziękujemy za fantastyczne zajęcia, a naszym uczniom za zaangażowanie.

Anna Akimowicz
Aneta Stec