Literacki wtorek z Roksaną Jędrzejewską – Wróbel

19 listopada 2019 r. uczniowie kl. 2b i 2c wraz z wychowawcami i nauczycielem bibliotekarzem uczestniczyli w spotkaniu z pisarką Roksaną Jędrzejewską – Wróbel. Spotkanie odbyło się w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Warszawie w ramach Literackich wtorków. Książki Autorki „Siedmiu wspaniałych”, „Maleńkie królestwo królewny Aurelki”, „Kamienica” oraz opowieści o Florce cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Podczas spotkania pisarka rozmawiała z uczniami na temat pomysłów na pisanie książek. Można było usłyszeć różne odpowiedzi i wszystkie były poprawne. Pisarka przeczytała również fragmenty swojej najnowszej książki „Pracownia Aurory”. Na zakończenie uczniowie mogli zakupić książki pisarki. Każdy otrzymał dedykację oraz autograf Roksany Jędrzejewskiej – Wróbel.