Międzyszkolne Konkursy Czytelnicze

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów kl. IV – VII SP i kl. II – III gimnazjum do udziału w Międzyszkolnych Konkursach Czytelniczych pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo.

Uczniów kl. IV- VII obowiązuje bardzo dobra znajomość 3 książek Brandona Mulla z serii „Baśniobór”
1. Tom 1 „Baśniobór”
2. Tom 2 „Gwiazda wieczorna wschodzi”
3. Tom 3 „Plaga cieni”

Etap szkolny odbędzie się na początku marca 2018 r. w bibliotece szkolnej, międzyszkolny w dn. 25 kwietnia 2018 r. w Poczytalni w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Legionowie.

Uczniów klas II - III gimnazjum obowiązuje bardzo dobra znajomość 4 pierwszych części książek Johna Flanagana z serii „Zwiadowcy”:

1. Tom 1 „Ruiny Gorlanu”
2. Tom 2 „Płonący most”
3. Tom 3 „Ziemia skuta lodem”
4. Tom 4 „Bitwa o Skandię”

Eliminacje szkolne odbędą się na początku marca w bibliotece szkolnej, etap międzyszkolny odbędzie się w dn. 24 kwietnia 2018 r. w Poczytalni w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Legionowie.

Chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie się do biblioteki szkolnej do dnia 30 listopada 2017 r.
Szczegółowe informacje znajdują się w bibliotece szkolnej.
Zapraszamy do udziału!