Zajęcia pt. "Świetlica uczy, bawi i wychowuje"

W dniach 9-13 września 2019 roku odbyły się zajęcia pt. "Świetlica uczy, bawi i wychowuje".
Celem zajęć było zaprezentowanie świetlicy szkolnej jako miejsca do nauki, ale również do zabawy. W trakcie przeprowadzonej pogadanki dzieci odpowiadały na pytania: „Czego uczą się na świetlicy? W co lubią się bawić? Dlaczego lubią przebywać na świetlicy?” .
Dzieci opowiadały o swoich ulubionych zajęciach m.in.: lubią grać w gry planszowe, budować z klocków, tworzyć prace plastyczne i techniczne, śpiewać, brać udział: w warsztatach kulinarnych, w warsztatach ,,Apetyt na Świat”, w zabawach ruchowych.
Powstały piękne prace.
Wychowawcy świetlicy: Anna Jakubowska, Anna Kosyła –Szczechowska, Katarzyna Narożna, Paweł Wilamowski, Barbara Żochowska, Ewa Maciejewska, Oleksandra Skutnik.