Zdrowie na talerzu

Zajęcia – Wartości odżywcze warzyw i owoców.
Dnia 17 września 2019r. na świetlicy odbyła się debata uczniowska nt. zdrowego odżywiania, ze szczególnym uwzględnieniem warzyw i owoców.
Okazuje się, że dużo dzieci nosi do szkoły w pudełeczkach zestaw obranych i ładnie skomponowanych przez rodziców warzyw i owoców. Z pewnością zachęca to do jedzenia. Niestety nie wszyscy rodzice mają czas, aby przygotować taki posiłek w domu.
Podczas debaty uczniowie, wywnioskowały, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia.
Dzieci przygotowały piękne prace plastyczne oraz wzięły aktywny udział w zajęciach ruchowych.
Zapraszamy do obejrzenia prac na tablicach przy głównej świetlicy.
Wychowawcy świetlicy: Barbara Żochowska, Anna Jakubowska, Anna Kosyła –Szczechowska, Katarzyna Narożna, Paweł Wilamowski, Ewa Maciejewska, Oleksandra Skutnik.