Warsztaty – Kotyliony

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, 05.11.2019r w naszej szkole odbyły się warsztaty podczas których, uczniowie klas 2b, 2d i 6h wykonali biało- czerwone kotyliony, które przypięli do ubrań na uroczystym apelu w dniu 06.11.2019r. Celem warsztatów było uczczenie Odzyskania Niepodległości przez Polskę, oraz kształtowanie postaw patriotycznych. Spotkanie miało szczególny charakter, ponieważ pozytywnie wpłynęły na relacje młodszych dzieci ze starszymi kolegami i koleżankami z klasy 6h- zbliżyły, uczyły i bawiły. Warsztatom towarzyszyła miła, odświętna atmosfera, a biel i czerwień obecna była również na pięknej dekoracji.
Kotylionami obdarowaliśmy dzieci, które występowały na apelu szkolnym z okazji Święta Niepodległości.
Anna Jakubowska