Kalambury

Na naszych zajęciach świetlicowych w klasie 1c i 1d dzieci bawiły się w grę kalambury. Dzieci miały za zadanie narysować kilka haseł na karteczkach i później je przedstawiać za pomocą gestów i mimiki. Hasła mogły dotyczyć przysłowia, tytułu filmu, bajki, książki, wiersza, piosenki, a także ulubionego bohatera filmowego, postaci z bajki, zwierzęcia lub znanej postaci. mogły wybrać dowolną bajkę, wiersz bądź jakąś historię prawdziwą albo wymyśloną. Miały za zadanie przygotować scenerię i kukiełki. Dodatkowo wykonały plakat, który miał być zaproszeniem na przedstawienie. Reguły gry były ustalone. Wszyscy świetnie się bawili, gdyż jest to świetna rozrywka na dużą porcję humoru i odreagowanie napięć.
Wychowawca świetlicy Anna Kosyła – Szczechowska