Konkurs "Legionowo - moje miasto"

konkurs pod Patronatem Prezydenta Miasta.
Dnia 31 maja w naszej szkole odbyła się kolejna edycja powiatowego konkursu pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. Konkurs "Legionowo - moje miasto" zorganizowany przez naszą szkołę przy współudziale Muzeum Historycznego w Legionowie oraz Towarzystwa Przyjaciół Legionowa miał na celu poznanie przez młodzież najbliższego środowiska i specyfiki swojego regionu, kształtowanie postaw patriotycznych związanych z tożsamością kultury regionalnej, poznanie dziedzictwa kulturowego swojej małej ojczyzny i kształtowanie wobec niego postawy szacunku oraz przygotowywanie uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu wspólnot lokalnych. Konkurs obejmował wiadomości z zakresu historii Legionowa i polegał na rozwiązaniu testu.
W konkursie wzięły udział cztery legionowskie szkoły. Laureatami konkursu zostali:

- I miejsce - Dominik Ruciński ze Szkoły Podstawowej nr 2
- II miejsce - Alicja Dunaj ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 35