Podsumowanie osiągnięć w roku szkolnym 2021/2022

apel dla klas 4-8.
W środę 8 czerwca odbył się w naszej szkole apel na którym nagrodzeni zostali uczniowie z klas 4-8. Prowadzącymi byli: Maja Powroziewicz z klasy 8c oraz Nikodem Pietrzak z klasy 8f.

Podczas spotkania wręczono nagrody za konkursy. Były to m.in Kangur Matematyczny, Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik, Konkurs Fotograficzny „Moja aktywność zimowa”, Szkolny etap powiatowego konkursu tanecznego Let’s dance, Konkurs sportowy #TrackYouArt, Konkurs plastyczny z okazji Dni Osób z Niepełnosprawnościami „Zrozumieć niepełnosprawność”, Konkurs Literacki z okazji Dni Osób z Niepełnosprawnościami „Zrozumieć Niepełnosprawność”, Konkurs „Mitologia” organizowany w ramach projektu, Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”, Konkurs Mistrz Matematycznych Zadań Egzaminacyjnych Klas 7 (oraz ten sam konkurs dla klas 8).

Wyróżnieni zostali również uczniowie działający w Szkolnym Kole Wolontariatu oraz Samorządzie Uczniowskim.

Prowadzący przypomnieli najważniejsze zasady bezpieczeństwa, jakie należy zachować podczas wakacji.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu wraz z Opiekunami