"Szkoły pełne talentów"

Bierzemy udział w akcji Lidla.
Zachęcamy wszystkie osoby do wsparcia naszej szkoły poprzez przekazywanie TALENCIAKÓW w akcji Lidla Szkoły pełne talentów.

Nasza szkoła dołączyła do akcji Lidla Szkoły Pełne Talentów. Akcja polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły. Talenciaki odbierają klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy-za każde 50 zł. wydane na zakupy zawierające owoc lub warzywo.

Otrzymany TALENCIAK - kupon należy przynieść do szkoły i wrzucić go do wystawionych żółtych pudelek (przy wejściach do szkoły) lub zarejestrować go online na stronie Lidla wybierając naszą szkołę. Zgromadzone Talenciaki będziemy wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Im więcej Nauczycieli, Uczniów, Rodziców, Przyjaciół i Znajomych pomoże w zbieraniu Talenciaków dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda nam się odebrać.

Bardzo dziękujemy za każdy TALENCIAK dla naszych dzieci