Wręczenie stypendiów Prezydenta Miasta Legionowo

uroczystość.
Szkoła Podstawowa nr 1 była gospodarzem uroczystości wręczenia stypendiów Prezydenta Miasta Legionowo za wyniki w nauce w roku szkolnym 2021/2022. W dniu 27 października 2022 r. w naszej szkole powitaliśmy mnóstwo uzdolnionych uczniów legionowskich szkół, którzy odnieśli liczne sukcesy edukacyjne w różnorodnych dziedzinach. Swoja obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście - Pan Roman Smogorzewski Prezydent Miasta Legionowo, Pan Ryszarda Brański Przewodniczący Rady Miasta Legionowo oraz dyrektorzy szkół prowadzonych przez Gminę Legionowo. Gościliśmy również kadrę pedagogiczną legionowskich szkół oraz rodziców tegorocznych stypendystów.
Za osiągnięcia w minionym roku szkolnym przyznano 436 stypendiów z czego 39 to stypendia dla uczennic i uczniów Szkoły Podstawowej nr 1. Wśród osiągnięć stypendystów królowały osiągnięcia sportowe oraz z przedmiotów ścisłych. Warto dodać, że wielu uczniów sięgnęło również po laury w konkursach artystycznych i z języka angielskiego. Tegoroczni stypendyści mogli pochwalić się również bardzo wysoką średnią ocen oraz wysokimi wynikami na egzaminie zewnętrznym.
Uroczystość uświetniły pokazy tańca nowoczesnego i cheerleadingu oraz występy wokalne uczennic i uczniów naszej szkoły. Uczniowie biorący udział w przygotowaniu uroczystości wykazali się ogromnym zaangażowaniem za co serdecznie dziękujemy.
Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w obecnym roku szkolnym.