Powiatowy Konkurs „Legionowo - moje miasto” pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo

SP1.

W dniu 15 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika odbył się Powiatowy Konkurs „Legionowo - moje miasto” dla klas 6 – 8 szkół podstawowych pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. Do etapu powiatowego przystąpili uczniowie ze szkół legionowskich: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Społecznej Szkoły Podstawowej nr 35.
Laureaci konkursu otrzymali nagrody, dyplomy oraz pamiątkowe puchary wykonane w technologii druku 3D. Do wykonania pucharów została wykorzystana drukarka ZORTAX M200 Plus, która została zakupiona w ramach ogólnopolskiego programu Laboratoria Przyszłości.
#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszlosci

Laureatami konkursu zostali:
- I miejsce – Jerzy Polak ze Szkoły Podstawowej nr 1
- II miejsce – Natalia Engelbrecht ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 35
- III miejsce – Karolina Wachowiak ze Szkoły Podstawowej nr 1

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!
Organizatorzy:
Jolanta Urbańska