Bal Ósmoklasisty 2023

SP1.
W Szkole Podstawowej nr 1 w Legionowie w piątek 2 czerwca odbył się Bal Ósmoklasisty.
Zgodnie z tradycją, młodzież kończąca kolejny etap edukacji uczciła ten fakt uroczystym, pięknie zatańczonym polonezem. W tym dniu uczniowie żegnali się ze swoimi wychowawcami oraz społecznością szkolną na czele z Panią Dyrektor Ewą Jabłońską. Zebrani nauczyciele, dumni rodzice i goście mogli podziwiać nie tylko piękny układ taneczny, ale również elegancko ubranych ósmoklasistów.

Goście, Pani Irena Bogucka, Pani Małgorzata Luzak, Pan Janusz Klejment i Pan Ryszard Brański skierowali do uczniów wiele miłych słów, życząc im powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej, a w najbliższych miesiącach dobrego i miłego odpoczynku wakacyjnego, aby nabrać sił do dalszego startu w nowej szkole.

Ten cudowny wieczór przeszedł już do historii, ale emocje nadal nie ustają. Było pięknie i wyjątkowo. Duży ukłon w stronę Rodziców, którzy zapewnili elegancką dekorację hali gimnastycznej, poczęstunek oraz oprawę muzyczną.

Przeżyjmy to jeszcze raz oglądając fotorelację...