Konkurs "JESIENNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA" rozstrzygnięty!

SP1.
Po raz kolejny nauczyciele wychowania fizycznego mieli przyjemność ogłosić konkurs o tematyce sportowej JESIENNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA.
Konkurs adresowany był do uczniów klas 4-8.

Cele konkursu:

- zachęcanie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu,

- propagowanie zdrowego stylu życia,

- mobilizacja do podnoszenia swojej sprawności fizycznej,

- hartowanie organizmu,

- wzbudzenie zainteresowania różnorodnymi formami ruchu.

Zadanie polegało na uwiecznieniu siebie na zdjęciu podczas ulubionej jesiennej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Następnie należało wymyśleć ciekawe hasło reklamujące jesienną aktywność fizyczną, które zachęci innych do jej uprawiania.

Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły tak licznie wzięli udział w konkursie o tematyce sportowej – JESIENNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA. Na plakatach konkursowych została zaprezentowana taka aktywność fizyczna jak: bieganie, jazda na rowerze, jazda na hulajnodze, piłka nożna, koszykówka, gimnastyka, spacer oraz różne inne gry i zabawy na świeżym powietrzu.
Wśród tylu bardzo dobrych prac komisja wybrała cztery najlepsze. Jest nam ogromnie miło poinformować, że zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Hubert Kobyliński kl. 4a
II miejsce - Daniel Błażejczyk kl. 4c
III miejsce – ex aequo Zofia Łączyńska kl. 4c oraz Helena Dąbrowska kl. 5c

Ogromną satysfakcją jest dla nas to, że mimo zmiennej jesiennej pogody uczniowie naszej szkoły są aktywni, kształtują zdrowe nawyki, hartują swoje organizmy, podnoszą swoją sprawność fizyczną oraz umiejętności techniczne.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w podejmowaniu kolejnych sportowych wyzwań.

Nauczyciele wf-u