rozstrzygnięcie konkursu.
27 listopada 2023 roku został podsumowany i rozstrzygnięty Rodzinny Konkurs Fotograficzny „Żywe obrazy, czyli nasze kompozycje dzieł malarskich”.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie za pomysłowość, a przede wszystkim za zaangażowanie w poszukiwanie ciekawych dzieł malarskich.

Oto laureaci konkursu:
I kategoria: uczniowie klas 0-III
I miejsce - Gaja Lewandowska klasa I d ( Leonardo da Vinci „Dama z gronostajem” )

II miejsce - Liliana Lasecka klasa I b (Tamara Łempicka „Muzykant”)

II miejsce -Helena Nowowiejska klasa II a (Frida Khalo „Autoportret z czerwonym naszyjnikiem i kolibrem”)

III miejsce - Milana Semenenko klasa III b (Edward Munch „Krzyk”)

III miejsce - Ignacy Piotrowski klasa I b (Jacek Malczewski „Portret chłopca w kapeluszu” )

II kategoria: uczniowie klas IV-VIII

I miejsce - Iga Panasiewicz klasa VI c, Pola Salamandra klasa V a (Gustav Klimt „Pocałunek”)

II miejsce -Oskar Sokół klasa VI b (Rene Magritte „Mężczyzna w meloniku”)

III miejsce - Julian Warmowski klasa V a (Stanisław Wyspiański „Śpiący Mietek”)

Z całego serca gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu !

Nagrody i dyplomy za udział w konkursie zostaną rozdane na najbliższym apelu Samorządu Uczniowskiego.

Małgorzata Gerek
Paulina Karpińska