Klasy 2a i 3d w sadzie

Jesień to czas dojrzewania pysznych zdrowych jabłuszek. W środę 04.10.2017 uczniowie klas 2a i 3d pojechali na wycieczkę do sadu w okolice Grójca. Rosną tam drzewa owocowe: jabłonie, grusze, czereśnie. Dzięki uprzejmości właścicieli mogliśmy zwiedzić fragment wielohektarowego sadu. Pan Paweł Dobrosz zaprosił dzieci na spacer do sadu i opowiadał o swojej pracy. Wszyscy uczestnicy wycieczki zostali poczęstowani soczystymi owocami. Rodzice przygotowali smaczny poczęstunek - kiełbaski z grila, pieczywo, drożdżówkę i gorącą herbatę. Atrakcją była jazda traktorem oraz wizyta w tłoczni soków. Bardzo udała się wycieczka w piękny słoneczny październikowy dzień, którą dla uczniów zorganizowali Państwo Joanna i Jarosław Ślesik.