Ścieżka edukacyjno-przyrodnicza w "Cichym Kąciku"

Dzięki Wam, drodzy uczniowie i rodzice, dzięki Waszemu zapałowi do codziennej zbiórki makulatury i baterii powstała ścieżka edukacyjno- przyrodnicza na terenie naszej szkoły. Miejsce, w którym jest Ścieżka nazwaliśmy
"Cichym Kącikiem". Na przestrzeni lat 2015-2018 nasza szkoła zdobywała pierwsze miejsca w gminnym konkursie "Rady na odpady" i z uzyskanych nagród finansowych zrealizowany został pomysł utworzenia ścieżki, która ma służyć naszym uczniom do edukacji i odpoczynku.
Tematyka tablic dotyczy życia pszczół, roli starych drzew w ekosystemie leśnym, a także ochrony środowiska. Zamontowanych zostało 6 tablic dydaktycznych, 7 tablic gatunkowych, ławki z bala i kosz na śmieci.
Dziękujemy za zaangażowanie w pracę na rzecz środowiska i dla dobra naszych uczniów!

Anna Wojdyła