Anna Galska laureatką Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II

21 maja 2019 roku odbyła się uroczysta Stołeczna Gala Konkursu "Ośmiu Wspaniałych”, w której wzięli udział uczniowie klasy 8a wraz z wychowawczynią Kamilą Prażnowską Sinulingga. Zaproszenie na nią wiązało się z ogromnym wyróżnieniem, jakim jest otrzymanie tytułu laureata przez Anię Galską, uczennicę klasy 8a w Szkole Podstawowej nr 1 w Legionowie. Oprawą uroczystości zajmowała się grupa teatralna „Ab-Owo”, która doskonale i z humorem przedstawiała kolejnych laureatów oraz bawiła publiczność.
Jedną z nagród dla Laureata Konkursu jest wyjazd na XXV Jubileuszowy Finał Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, który w tym roku przygotowuje Miasto Białogard, odbędzie się on w dniach 7-8-9.06.2019 roku.
Gratulujemy Ani sukcesu i życzymy wiele satysfakcji płynącej z pomagania innym.

Kamila Prażnowska -Sinulingga