Adam Zakolski – stypendysta Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Adam Zakolski, uczeń kl. 8c, w roku szkolnym 2018/2019 był stypendystą Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych i przez cały rok realizował Indywidualny plan rozwoju edukacyjnego ucznia, w ramach którego musiał przygotować projekt edukacyjny pt. Czy region, w którym mieszkam, może być atrakcyjny dla cudzoziemców? Projekt obejmował wiadomości i umiejętności z zakresu trzech przedmiotów: matematyki, języka angielskiego i języka niemieckiego. Opiekunem Adama była Pani Aneta Stec, nauczycielka języka angielskiego.
Efektem działań Adama w ramach projektu jest przepiękny folder pt. Uczniowie z Kopernika odkrywają Mazowsze na nowo, gra dydaktyczna Discover my region (Odkryj mój region) oraz film Mazovia in foreigners eyes (Mazowsze widziane oczami cudzoziemców) – w języku angielskim i niemieckim.

Zapraszamy do obejrzenia folderu oraz gry dydaktycznej, wykonanych przez Adama.