Akcja „Szlachetna Paczka”

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!
Od jutra rusza w naszej szkole akcja „Szlachetna Paczka”. W tym roku będziemy zbierać potrzebne rzeczy dla Pani Marianny, która jest osobą starszą, schorowaną i bez rodziny. Mimo wielu trudności losu stara się jednak pozytywnie patrzeć na świat. Sama również jest osobą, która pomaga innym. W chwilach wolnych w ramach wolontariatu gotuje ona posiłki dla osób bezdomnych.
Teraz to my chcielibyśmy jej pomóc. Bardzo potrzebne będą:
- trwała żywność (herbata, ryż, makaron, kasza, płatki jęczmienne, cukier, mąka, przyprawy, olej, zioła do picia)
- środki czystości (proszek do prania, płyn do naczyń, mydło / żel myjący, pasta do zębów, płyn do płukania, płyny czyszczące, szampon, szczoteczka do zębów)
- buty (kozaki, rozmiar 42)
- wyposażenie mieszkania (kołdra, koc, ręczniki, pościel, poduszka)
- opał (drewno)
Największym zmartwieniem Pani Marianny jest jednak niedziałający piec. Zakup nowego to bardzo duża inwestycja. Jeśli jesteście w stanie wesprzeć w zbiórce pieniędzy na ten cel, to będziemy bardzo wdzięczni!
Jeśli chcecie przeczytać więcej o Pani Mariannie, wejdźcie na stronę Szlachetnej Paczki. Kod rodziny to: MAZ-932-11598
Potrzebne rzeczy przynoście do sali 62a.
Pamiętajcie, że razem możemy więcej!
Z wyrazami szacunku!

Małgorzata Kornatka i Koło Wolontariatu