„Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”

2 grudnia uczniowie klas 4 – 5 uczestniczyli w kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” prowadzonej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz Mazowiecką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w porozumieniu z Wojewódzkimi Ośrodkami Ruchu Drogowego.
Celem akcji jest uświadomienie uczniom, jak ważne jest posiadanie elementu odblaskowego, który może uratować życie i zdrowie.
Podczas dzisiejszego spotkania uczniowie uczestniczyli w trzech panelach tematycznych: nauka jazdy po torze rowerowym, zasady udzielania pierwszej pomocy oraz obejrzenie filmu pt. „Tak, chcę być bezpieczny”.
Wszyscy uczniowie, biorący udział w tym wydarzeniu, otrzymali zestawy zawierające elementy odblaskowe.