Wyniki XVII edycji Konkursu Ekologicznego „Mazowieckie Krajobrazy”

W dniu 11 grudnia 2019 r. o godz. 11.00 na PGE Narodowym w Warszawie nastąpiło ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród dla laureatów XVII edycji Konkursu Ekologicznego „Mazowieckie Krajobrazy”.
Tegoroczna edycja nawiązuje do popularyzacji walorów krajobrazowych i przyrodniczych Mazowsza. Celem konkursu było wykształcenie u dzieci i młodzieży indywidualnej odpowiedzialności za stan środowiska naturalnego oraz uświadomienie jak ważną rolę pełni otaczająca nas przestrzeń.
Do konkursu zgłosiło się aż 2 388 osób z 366 mazowieckich szkół podstawowych. Komisja wyłoniła 9 laureatów i przyznała 18 wyróżnień.
Z przyjemnością informuję, iż uczeń klasy 8c Kajetan Łabęda zdobył wyróżnienie
w kategorii wiersz. Miło nam bardzo, że uczeń naszej szkoły znalazł się w tak ścisłym gronie.
Opiekunem konkursu była p. Izabela Śmiałek. Wszyscy laureaci zostali obdarowani cennymi nagrodami.
Dodatkowo, z uwagi, że gala konkursu odbywała się na Stadionie Narodowym, Kajetan przywiózł dla szkoły zestaw piłek do różnych dyscyplin piłkarskich.
Po gali wręczenia nagród zaproszeni goście wzięli udział w wycieczce trasą Piłkarskie emocje na PGE Narodowym.
Kajetanowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Zachęcamy również innych uczniów do udziału w następnych edycjach tego konkursu.