28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Drodzy Wolontariusze,
wielkimi krokami zbliża się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już 12 stycznia ruszycie z puszkami (odbiór puszek w dniu finału od 7.30 do 9.30 w sztabie - LO Konopnicka)
Wszystkich, którzy zadeklarowali kwestowanie z puszkami, proszę o zebranie się w holu głównym w czwartek po 5 lekcji (12.40)-o 13 odbędzie się szkolenie dla wolontariuszy w Konopnickiej - razem z P. Anna Polak zaprowadzimy Was na nie i odprowadzimy koło 14.30 do szkoły.
Osoby posiadające ankiety Sztabowe , którzy będą przygotowywali i obsługiwali stoisko naszej szkoły, zapraszam w sobotę do Konopnickiej na przygotowanie dekoracji - g. 10.00. (lista zgłoszonych jest u mnie).
Artyści mogą wykonać próby występów w sobotę od g. 13 w Konopnickiej. Przypominam o konieczności dostarczenia ankiety sztabowej.
Proszę również o przynoszenie do piątku 11.01. używanych książek, zabawek czy przedmiotów mogących urozmaicić nasz kiermasz. Można je przynosić do sali 39 lub 47.
Z góry dziękujemy za hojność.
Dużo razy nasza społeczność szkolna pokazała, jak wielkie ma serce!!!
Jednocześnie zapraszamy do udziału w finale, odwiedzenia naszego kiermaszu i stoiska z wypiekami domowymi w Konopnickiej 12.01 od g. 9.00.
Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej LO Konopnicka i SP nr 1

Kamila Prażnowska - Sinulingga
Anna Polak
Jolanta Urbańska