Trzymaj Formę!

Trzymaj Formę! to inicjatywa propagująca zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży szkolnej, promująca zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną.
Odbiorcami programu są uczniowie naszej szkoły z klas 5 i 6. Działania programowe kierowane są również do Państwa - ich rodziców, ponieważ to Państwo wywieracie decydujący wpływ na wzorce zachowań swoich dzieci. Najlepszym sposobem kształtowania postaw prozdrowotnych, w tym prawidłowych nawyków dzieci i młodzieży w zakresie żywienia i aktywności fizycznej, jest przykład samych rodziców.
Włączmy się w program Trzymaj Formę ! Dbajmy o zdrowy styl życia i sprawmy, aby wspólnie spędzony czas był dla wszystkich dobrą zabawą.
Proszę o zapoznanie się z ulotką zatytułowaną: Co każdy rodzic powinien wiedzieć o żywieniu i aktywności fizycznej swojego dziecka.
(źródło Główny Inspektorat sanitarny, Program - Trzymaj Formę)