XV Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół

Insta.Ling w naszej szkole
W pierwszym semestrze roku szkolnego 2020/2021 uczniowie klasy 6d razem z nauczycielem języka angielskiego p. K. Ćwiek brali udział w XV Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.

Innowacyjna platforma Insta.Ling powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej nauki języka obcego. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do systematycznej codziennej pracy.

Insta.Ling jest
• systemem do nauki nowych słówek
• systemem do utrwalania słówek
• systemem do kontroli systematyczności pracy ucznia
• systemem do śledzenia postępów ucznia.

Nauka odbywa się w ciekawej i nienużącą formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna. Zadaniem uczniów jest systematyczne logowanie się do Insta.Ling za pomocą loginu i hasła i wykonanie powtórki 20 słówek. Po każdej wykonanej sesji uczeń dostaje raport z systematyczności i postępów pracy.

Uczniowie klasy 6d chętnie korzystają z Insta.Lingu i podkreślają, że teraz nauka słówek jest dla nich przyjemniejsza. W drugim semestrze roku szkolnego 2020/2021 uczniowie będą brali udział w XVI Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.

Zachęcamy do korzystania z tej platformy:
Link do programu: https://instaling.pl