Walentynki Szkolne

W dniu 15 lutego obchodziliśmy Walentynki Szkolne!
Nauczyciele wychowawcy przeprowadzili z uczniami pogadanki na temat życzliwego odnoszenia się, uprzejmości oraz koleżeństwa. Nauczyciele języka polskiego angielskiego, rosyjskiego, przeprowadzili na lekcjach elementy tematyczne związane z Dniem Świętego Walentego, składaniem życzeń, pozdrowień i gratulacji. W ramach współpracy międzynarodowej uczniowie klas ósmych i siódmych wykonali kartki walentynkowe elektroniczne, które zostały wysłane do uczniów w Kijowie. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego Klas 4-8 zaprojektowali karty walentynkowe, z których powstanie galeria. Uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu przygotowali niespodzianki walentynkowe dla nauczycieli. Uczniowie brali udział udział w tym dniu w kulturowym quizie walentynkowym na wesoło, który cieszył się dużym zainteresowaniem! To był bardzo miły dla wszystkich dzień!!!

Życzymy wszystkim udanego dnia,