Wyniki Szkolnego Konkursu "Żołnierze Wyklęci to... ku Waszej Pamięci"

Mili Uczniowie.
Z ogromną przyjemnością pragniemy Wam zaprezentować wyniki konkursu historycznego Żołnierze Wyklęci to…ku Waszej Pamięci. Na konkurs napłynęło 47 prac uczniów z klas IV – VIII. W większości przeważały piękne prezentacje multimedialne, ale nie zabrakło również wspaniałych prac plastycznych.
Jury w składzie Olga Maruszewska – Tupacz, Jolanta Urbańska oraz Michał Zalewski, miało ogromny problem z wyłonieniem zwycięzcy, ponieważ poziom nadesłanych prac był bardzo wyrównany. W związku z tym doszliśmy do wniosku, że wszystkie nadesłane prezentacje oraz prace plastyczne zostaną nagrodzone cząstkową oceną bardzo dobrą z historii.
Postanowiliśmy również docenić oceną celującą z historii prace szczególnie się wyróżniające.
Oto one:
Pion klas VI - VIII
I miejsce –Paulina Dzięgielewska kl. 8a Katarzyna Raczkowska kl. 7e
II miejsce – Angelika Kosior kl. 7a Matylda Mądrowska kl. 7c Kacper Staszak kl. 7e
III miejsce – Aleksander Kałuża kl. 7g Kamila Ordak kl. 8a Maciej Żuk kl. 7d

Wyróżnienia:
Weronika Kochaniec kl. 6d
Błażej Sinulingga kl. 6c
Maria Średnicka kl. 6h

Pion klas IV – V

I miejsce - Blanka Chojnacka kl. 4e, Anna Dominiak kl. 4a
II miejsce - Fabian Kochaniec kl. 4a, Oskar Sołowiow kl. 4b
III miejsce - Amelia Szczapa kl. 4c

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów, dziękujemy za udział i zapraszamy do innych konkursów o tematyce historycznej.

Prezentacje