W SP1 chodzimy, jeździmy, biegamy - na aktywność fizyczną stawiamy!!! - zapraszamy do udziału w II edycji konkursu sportowego #TrackYourArt dla uczniów klas 4-8

Z okazji dnia dziecka nauczyciele WF zapraszają do wzięcia udziału w II edycji konkursu fotograficzno-sportowego #TrackYourArt.

Drodzy Uczniowie, czy kiedykolwiek udało Wam się wybiegać interesujący wzór na mapie w aplikacji np. Runkeeper, Sports Tracker, Samsung Health lub innej z GPS? Być może przez przypadek lub celowo GPS śledzący trasę Twojego biegu, spaceru lub jazdy na rowerze mógł stworzyć inspirującą grafikę.

Jak wziąć udział w konkursie #TrackYourArt?

Zasady są proste. Wszystko co musisz zrobić, to przejść, przebiec lub przejechać rowerem/hulajnogą lub na rolkach trasę, która na mapie GPS stworzy ciekawy rysunek. Co to będzie - zależy tylko od Ciebie. Może być to serce, kwiatek, kwadrat kółko... Wszystko co tylko będziesz chciał...

Następnie wykonaj ZRZUT EKRANU swojej trasy i wyślij ją do nas, z dopiskiem konkurs, na maila:

agnieszkaedb@gmail.com

Teraz już wszystko zależy od Ciebie i od Twojego pomysłu. Wygrają najciekawsze grafiki przedstawiające trasy.

Powodzenia!!!

Pamiętaj RUCH TO ZDROWIE!!!

Prace należy odesłać do 31.05.2021 r.

* Regulamin konkursu w ogłoszeniach w dzienniku elektronicznym

Agnieszka Orlikowska
Małgorzata Jabłońska