BŁAŻEJ SINULINGGA LAUREATEM XXVIII STOŁECZNEJ EDYCJI SAMORZĄDOWEGO KONKURSU NASTOLATKÓW „OŚMIU WSPANIAŁYCH” W KATEGORII ÓSEMECZKA.

W dniu 25.05.21 w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się XXVIII Stołeczna Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych" w kategorii „ÓSEMKA”.
Zaproszenie na nią wiązało się z ogromnym wyróżnieniem, jakim jest otrzymanie tytułu laureata przez Błażeja Sinulinggę, ucznia klasy 6c w Szkole Podstawowej nr 1w Legionowie.
 Tytuł „Wspaniałego” otrzymał za bezinteresowną postawę i działalność na rzecz innych. Błażej jest wolontariuszem Szkolnego Koła Wolontariatu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Legionowie. Jest realizatorem akcji wolontariatu, ale również ich inspiratorem. Jego działania nie ograniczają się tylko do środowiska szkolnego. Godna podkreślenia jest jego działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Wykazuje w niej dużą kreatywność i zrozumienie. Sprawia wrażenie, że pomaganie jest jego pasją a niesienie pomocy daje mu wiele radości. Błażej jest również od czterech lat wolontariuszem podczas Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, kwestuje i pomaga w sztabie.
Całokształt jego działalności oraz zaprezentowanie siebie w dwustopniowych eliminacjach, pozwoliło na dojście do finału i uzyskanie tytułu LAUREATA.
Gratulujemy Błażejowi sukcesu i życzymy wiele satysfakcji płynącej
z pomagania innym.
Izabela Śmiałek