Nie tylko święty daje prezenty...

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie , Koleżanki I Koledzy Wychowawcy.
Wzorem lat ubiegłych bardzo serdecznie zapraszamy Was do wsparcia naszej akcji Nie tylko święty daje prezenty, z której dochód przeznaczony zostanie na zakup paczek świątecznych, wsparcie Domu Dziecka na Tarchominie oraz pomoc Hospicjum Domowemu przy ul. Tykocińskiej w Warszawie. Będziemy wdzięczni za wsparcie naszego przedsięwzięcia, prosimy o przynoszenie (od poniedziałku – 6 listopada) różnych przedmiotów, które zostaną wykorzystane w szlachetnym celu. Możecie przynosić: zabawki, pluszaki, maskotki, gry, książki i inne rzeczy, które staną się fantami. Sądzimy, że każdy z Was coś tam znajdzie i przyniesie do swojego wychowawcy lub do p. Jolanty Urbańskiej oraz p. Wacława Kobylińskiego sala 47. Dary możecie przynosić do 5 grudnia br. Nasza zabawa mikołajkowa rozpocznie się 6 grudnia 2017 r. – w MIKOŁAJKI.
Jesteśmy przekonani, że również w tym roku nie zawiedziemy się na Was i dzięki Waszym dobrym serduszkom oraz ogromnemu zaangażowaniu będziemy mogli uszczęśliwić ludzi, którzy być może, nie liczą, że podczas wigilii i do nich zawita św. Mikołaj.
Macie szansę sprawdzić, czy słowa Alberta Schweitzera : Szczęście to jedyna rzecz, która mnoży się, gdy się ją dzieli – są prawdziwe. Czekamy na Was!!!