Konkurs "MOJA AKTYWNOŚĆ ZIMOWA" - rozstrzygnięty!

Zadanie konkursowe polegało na uwiecznieniu siebie na zdjęciu podczas zimowej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, np. jazda na nartach, łyżwach itp. Liczył się pomysł, dynamika, sceneria.
Celem konkursu było:
- zachęcanie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego,
- propagowanie zdrowego stylu życia,
- mobilizacja do podnoszenia swojej sprawności fizycznej,
- hartowanie organizmu,
- wzbudzenie zainteresowania sportami zimowymi.

Uczniowie zaprezentowali na zdjęciach takie sporty zimowe jak: narciarstwo, snowboard, łyżwiarstwo oraz różne gry i zabawy na świeżym powietrzu.
Wśród wielu bardzo dobrych zdjęć komisja wybrała trzy najlepsze. Jest nam ogromnie miło poinformować, że zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce - Tola Czerniakowska kl. 7b
II miejsce - Miłosz Półtorak kl. 8h
III miejsce - Julia Kozak kl. 4d

Ogromną satysfakcją dla nas jest to, że podczas ferii zimowych Uczniowie byli aktywni, kształtowali zdrowe nawyki, hartowali się, podnosili swoją sprawność fizyczną oraz umiejętności techniczne.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w podejmowaniu kolejnych sportowych wyzwań.

Nauczyciele wf-u