Jedynka przeciw hejtowi

W dniu 18.03.2022r w Szkole Podstawowej nr 1 w ramach obchodów

Jedynka Przeciw Hejtowi odbył się konkurs ANTYHEJTOWY W konkursie wzięło udział 16 oddziałów klasowych. Zadaniem uczestników było stworzenie hasła antyhejtowego i zaprezentowanie go przed komisją konkursową.

Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, prezentowane hasła były ciekawe, a zespoły klasowe wykazały się pomysłowością. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie! Mamy nadzieję, że przygotowane hasła będą wciąż ważne i aktualne. Wierzymy, że hasła będziecie wcielać w życie, a hejtowi zawsze będziecie mówić "NIE". Oto zwycięskie odziały klasowe: I miejsce - klasa 8b - z hasłem: "Ja hejtu nie promuję! Ja hejt banuję!" II miejsce - klasa 8h - z hasłem: "Nie hejtujemy, rozumem się kierujemy." III miejsce - klasa 5c - z hasłem: "Kto hejtuje, ten nie czuje, jak innych smutkuje." Wszystkim gratulujemy ! Jest też fotorelacja i nagrania, za które bardzo dziękujemy Maksymilianowi z klasy 8g i Oliwii z klasy 8f.

Organizatorzy :
Aneta Zimnicka,