I MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE „ZDROWIE W BAJCE”

pod hasłem: „Tolerancja ważna sprawa – różne dzieci łączy wspólna zabawa”
Siedmioro uczniów z kl. 1c (Arina El Hamal, Łucja Ilska, Aleksandra Liberadzka, Maria Nierobisz, Tim Świętanowski, Natalia Wiekiera, Adam Żegarski) wzięło udział w XIII edycji konkursu powiatowego „Zdrowie w bajce”. Młodzi aktorzy pod opieką wychowawcy przygotowali i zaprezentowali autorski spektakl pt. „T jak tolerancja”. Konkurs został przeprowadzony w formie zdalnej – przedstawienia dzieci zostały zarejestrowane na nośnikach USB i ocenione przez jury konkursowe. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Powiat Legionowski, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legionowie oraz Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie.
Nasze maluchy zostały nagrodzone I miejscem w kategorii kl. 1-3. To duże osiągnięcie naszych najmłodszych uczniów. Gratulujemy!