Słodkie poniedziałki

Kochani,
bardzo serdecznie dziękujemy klasie 7a, 8b, 8c, 8e oraz jednemu uczniowi z klasy 8a za ogromne zaangażowanie w akcję charytatywną SŁODKI PONIEDZIAŁEK. Przygotowane przez Was specjały wyglądały wspaniale, a smakowały WYŚMIENICIE. Dochód z Waszej akcji to 988 zł i 70 gr. Pieniążki zostaną przekazane Bartusiowi, Lence, Marysi i Zosi. Tak, jak umawialiśmy się wcześniej - dla każdej z tych osób tyle samo. Dziękujemy Rodzicom i Wychowawcom oraz wszystkim kupującym.

Jednocześnie informujemy, że drugi SŁODKI PONIEDZIAŁEK - 24 października - przygotują klasy: 7B,8D, 8F, 8G, 8H
Prosimy wychowawców o pomoc uczniom. Pamiętajcie! Kramiki na 3,4 i 5 lekcji oraz podczas przerw.
Zapraszamy uczniów klas 0- 3 oraz uczniów klas 4 - 8 wraz z wychowawcami, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły do poniedziałkowej degustacji.

wraz z opiekunkami