Drugi "Słodki Poniedziałek"

Za nami drugi SŁODKI PONIEDZIAŁEK w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie. Dzisiaj, 24 października, drażniły nasze podniebienia swoimi łakociami klasy 7b, 8d, 8f, 8g i 8h. Byliśmy w szoku, tyle wspaniałości – każda z klas przygotowała potrawy, których nie powstydziliby się najlepsi kucharze. Było w czym wybierać, każdy mógł znaleźć coś dla swojego żołądka. Bo nie tylko słodkości, ale i inne dania zagościły na suto zastawionych stołach. Podobnie, jak w ubiegłym tygodniu, wszystko znikło w zawrotnym tempie. A to świadczy, że przygotowane przez wyżej wymienione klasy potrawy były WYŚMIENITE.
Co najważniejsze, ich starania przełożyły się na wymierne efekty. Łącznie uczniowie zebrali 1.546 zł. Żeby była równa suma anonimowy darczyńca dołożył 54 zł , co w rezultacie uczyniło kwotę 1600 zł. Pieniążki tak, jak w ubiegłym tygodniu przeznaczamy dla Bartusia Jędrasik, Lenki Cholewy, Marysi Lisiewicz i Zosi Szcześniewskiej. Do skarbonki każdego z nich wpłynie kwota 400 zł.
Dziękujemy wszystkim Uczniom i ich Rodzicom za „wystawne przyjęcie”, a kupującym za wsparcie naszej inicjatywy.
Kolejny SŁODKI PONIEDZIAŁEK będzie miał miejsce 7 listopada, a przygotują go klasy: 6a, 6b, 6c, 6d i 6e.
Podejrzewamy, że zaskoczą nas jeszcze bardziej, czego im z całego serca życzymy.