Trzeci "Słodki Poniedziałek"

Za nami już kolejny – TRZECI SŁODKI PONIEDZIAŁEK. I tym razem uczniowie klas VI a, VI b oraz VI c stanęli na wysokości zadania. Różnobarwne stoły cieszyły się ogromnym powodzeniem - wyglądały niesamowicie, toteż swoim wyglądem przyciągały liczne grono degustatorów. Mogliśmy posmakować różnorodnych ciast, pięknie przyozdobionych, smakowitych babeczek, deserów z galaretką, a nawet rogalików z niespodzianką w środku. Tym razem uczniowie zebrali 1450 zł i 39 gr. Pieniążki - w równych częściach - zostaną przekazane Bartusiowi, Lence, Maciusiowi i Zosi. Do skarbonki każdego z nich wpłynie po 362 zł i 50 gr.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i ich Rodzicom za nieocenioną pomoc w przygotowaniu kramików, a kupującym za ich chętne nabywanie.
Kolejny CZWARTY SŁODKI PONIEDZIAŁEK będzie miał miejsce 14 listopada, przygotują go klasy 6d, 6e oraz 8a. Mamy nadzieję, że przyniesie podobne efekty, ale przekonamy się o tym za tydzień, bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy…