Czwarty "Słodki Poniedziałek"

Mamy kolejny CZWARTY SŁODKI PONIEDZIAŁEK, który tym razem przygotowały klasy 6d, 6e i 8a. Jak zwykle przygotowane smakołyki cieszyły się ogromną popularnością. Stoiska prezentowały się znakomicie, a zachęcający sprzedający nie narzekali na brak chętnych do degustowania tychże pyszności. Ciasta różnego rodzaju, babeczki, wafle przekładane nadzwyczajną masą, naleśniki, a nawet gofry pieściły nasze czułe podniebienia.

Dochód z dzisiejszych kramików to 1214 zł i 60 gr. Tak więc Bartuś, Lenka, Maciuś i Zosia wzbogacą swoje skarbonki o 303 zł i 65 gr.

Składamy serdeczne podziękowania Uczniom klas 6d, 6e i 8a, ich Rodzicom oraz Wychowawcom za przygotowanie SŁODKIEGO PONIEDZIAŁKU. Dziękujemy również wszystkim kupującym.

Kolejny SŁODKI PIĄTY PONIEDZIAŁEK będzie miał miejsce 21 listopada, a przygotują go klasy 5a, 5b, 5c, 5d.
Ciekawi jesteśmy… czym nas tym razem zaskoczą???

SP 1 w Legionowie