Piąty "Słodki poniedziałek"

Piąty SŁODKI PONIEDZIAŁEK miał miejsce 21 listopada, a głównymi jego wykonawcami były klasy 5a, 5b,5c i 5d. Po zastawionych stołach oraz ilości chętnych do nabycia przygotowanych smakołyków, możemy przypuszczać, że SŁODKIE PONIEDZIAŁKI na stałe wpiszą się do kalendarza naszych działań. Chyba byśmy zawiedli uczniów, gdyby ich zabrakło. Uczniowie oczekują tego dnia z ogromnym zainteresowaniem - są ciekawi, co tym razem przygotują ich koledzy. Klasy piąte spisały się na medal. Oferowane produkty przyciągały swoim wyglądem, a ich smak dorównywał temu, co widziały nasze oczy.
Dochód z dzisiejszych kramików to 1447 zł i 58 gr. Do skarbonki Bartusia, Lenki, Maciusia i Zosi wpłynie po 361 zł i 90 gr.
Dziękujemy Uczniom klas piątych, ich Rodzicom oraz Wychowawcom za wspomaganie naszej akcji oraz przygotowanie takich pyszności. Dziękujemy kupującym, a przede wszystkim uczniom klas 0 – III ich Wychowawcom, którzy od początku naszej akcji odwiedzają nasze kramiki i są „wiernymi degustatorami” łakoci przygotowanych przez ich starszych kolegów.
Następny, SZÓSTY SŁODKI PONIEDZIAŁEK, odbędzie się 28 listopada, a jego głównymi aktorami będą klasy czwarte – 4a, 4b, 4c, 4d.
Czy uda się im nas zaskoczyć ???

SP1 w Legionowie