Szósty "Słodki poniedziałek"

DZIĘKUJEMY !!!
W tym roku kalendarzowym, to już ostatni SŁODKI PONIEDZIAŁEK w wykonaniu Uczniów i ich Rodziców. Na zakończenie uczniowie klas czwartych 4a, 4b, 4c, 4d pokazali, jak się organizuje takie akcje. Wynik przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, to „ Czwartacy” udowodnili, że najmłodsi z klas IV – VIII – SĄ NAJLEPSI. Efekt dzisiejszej akcji to 1989 zł i 48 gr. Dołożyliśmy do równej kwoty. Tak więc mamy 2000 zł, które jak zwykle równo zostanie podzielone. Po 500 zł wpłynie do skarbonki Bartusia, Lenki, Maciusia i Zosi.
Bardzo serdecznie dziękujemy Uczniom oraz Rodzicom klas czwartych za tak ogromne zaangażowanie. Dziękujemy również tym, którzy z wielką chęcią konsumowali wspaniałe dania przygotowane przez ich kolegów. Dziękujemy Wychowawcom za pomoc w organizowaniu kramików.
Wyżej napisaliśmy, że to już ostatni poniedziałek w „wykonaniu UCZNIÓW”, ale….., pozostali jeszcze inni „bywalcy” naszej szkoły. Dlatego też 12 grudnia SŁODKI PONIEDZIAŁEK dla uczniów naszej placówki przygotują nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Aż strach pomyśleć!!! Taka silna konkurencja, czy damy radę? Mamy ogromną tremę, ale do odważnych świat należy i wierzymy, że godnie stawimy czoła naszym cudownym poprzednikom. Tymczasem, niech to pozostanie naszą słodką tajemnicą…
Zapraszamy serdecznie.
z opiekunkami