Podsumowanie szkolnego konkursu fotograficznego pt.: "Piękno przyrody w obiektywach naszych uczniów"

W corocznym szkolnym konkursie fotograficznym pt.: "Piękno przyrody w obiektywach naszych uczniów"
wzięło udział 13 uczniów z klas 5-8. Zgodnie z regulaminem, uczniowie zgłaszali do konkursu po trzy najciekawsze i najpiękniejsze zdjęcia przyrody, zdjęcia których są autorami. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni pozytywnym wpisem do zachowania, a najpiękniejsze prace prezentujemy na stronie naszej szkoły.
Autorami wyróżnionych prac są: Irena Melerowska z klasy 6b, Dominik Malewicz z klasy 6e, Wiktoria Głowacka z klasy 7a, Filip Gajownik z klasy 5c, Tymon Melerowski z klasy 8f, Adam Kontraktowicz z klasy 5a i Blanka Chojnacka z klasy 6e.
Gratulujemy i zachęcamy Was do obserwowania i dalszego fotografowania piękna otaczającej nas przyrody!

Anna Wojdyła i Aneta Tarczyńska