Życzenia

W imieniu Samorządu Uczniowskiego pragniemy złożyć serdeczne życzenia Pani Dyrektor, Paniom Vicedyrektor, wszystkim Nauczycielom, Pracownikom i Uczniom naszej szkoły oraz ich Rodzicom z okazji zbliżających się Świąt.
Życzymy spokojnych, prawdziwie radosnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych uśmiechu, ciepła i wdzięczności. Niech będą spędzone w zdrowiu i rodzinnej atmosferze.
Niech będzie to czas, który nas rozpromieni, napełni optymizmem i pozwoli odetchnąć od zgiełku codzienności dzieląc swe serce i chwile między bliskich i przyjaciół. Niech światło Betlejemskiej nocy będzie dla Was niegasnącą nadzieją.

Niech nadchodzący Nowy Rok będzie szczęśliwy i pomyślny oraz pozwoli na zrealizowanie planów osobistych i zawodowych. Spełnienia marzeń!

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami