Przygotowania do WOŚP

Drodzy Wolontariusze,
w poniedziałek 23 stycznia odbyło się szkolenie w sprawie bezpieczeństwa, prowadzone przez Policję dla wszystkich wolontariuszy z puszką w szkole. Serdecznie dziękujemy p. Agacie Halickiej za profesjonalne przeprowadzenie i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.
W sobotę 28 stycznia w godzinach 10.00-15.00 będzie można odebrać pakiety wolontariusza: identyfikator, worek PLAY, smycz i komin oraz zestaw serduszek. Pakiety te będzie można odebrać TYLKO W OBECNOŚCI RODZICA ( PRAWNEGO OPIEKUNA) WOLONTARIUSZA !!! ( mowa o wolontariuszach, którzy nie ukończyli 16 lat, Ci wolontariusze którzy ukończyli 16 lat pakiety odbierają samodzielnie).
W przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.
Szef Sztabu #3687 Mariusz Suwiński , ul. Piłsudskiego 26 05-120 Legionowo.
W tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się tez stacjonarnie- stoiska i kramiki 29 stycznia w budynku LO Konopnicka. Osoby chętne, mogą nas wspomóc nie tylko jako wolontariusze chodzący z puszkami. Zachęcam do upieczenia ciast, wykonania wszelkich smakołyków na nasze kawiarenkowe stoisko. Osoby, które zgłosiły ankiety sztabowe (ze zdjęciami) odnośnie stania przy stoisku i pomocy w sprzedaży słodkości proszę o zgłoszenie się do Pani Joanny Kąckiej Malinowskiej celem ustalenia grafiku. Zaczynamy o 9:00 i na tę godzinę 29.01. (w niedzielę) proszę o dostarczenie ciast i smakołyków.
Ewentualne wątpliwości w tek kwestii proszę zgłaszać pani Annie Polak.

Z góry dziękujemy za okazane wsparcie
opiekunowie SKW