GÓRA GROSZA - XVIII edycja

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Wszyscy Ludzie Dobrej Woli!

Mamy ogromną przyjemność wszystkich poinformować, że to już osiemnasta edycja Góry Grosza, akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Wielu z Was są z nami od lat, inni zaś przyłączą się do nas po raz pierwszy. Wszystkim Wam z całego serca z „GÓRY” za to dziękujemy. W ciągu tych osiemnastu lat, wokół akcji Góry Grosza zbudowała się empatyczna społeczność. Jesteśmy dumni i wdzięczni, że wspieracie nasi jesteście z nami! To dzięki Wam działalność Towarzystwa Nasz Dom jest możliwa. Przekazane grosze to realna pomoc dla tysiąca dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu oraz wsparcie dla ich rodzin. Wiemy, że rodzina jest ważna dla każdego, jest ostoją i fundamentem na lata. Dlatego pomagajmy dzieciom, które zostały rozłączone z rodzinami i tym, które są taką rozłąką zagrożone.
Jesteśmy pewni, że wszyscy przyłączycie się do naszej akcji, która rozpocznie się 27 listopada 2017 r. i potrwa do 2 stycznia 2018 r. Nasi wolontariusze oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego będą Was odwiedzali z puszkami, które będziecie mogli zapełniać grosikami.

Dziękujemy za każdy grosik.

Szkolne Koło Wolontariatu, Samorząd Uczniowski

oraz opiekunowie